Jak zostać fotografem dziecięcym?Instruktor kursów fotografii
W tym dziale dowiesz się jak w Akademii przygotujesz się do zawodu: Fotograf dziecięcy i jak wspieramy Mamy w rozpoczęciu własnej działalności.

Kursy w Akademii Fotografii Dziecięcej to nie tylko sposób na rozwinięcie swojej pasji, ale również możliwość zdobycia nowego zawodu i rozpoczęcia kariery Fotografa Dziecięcego.

Katarzyna Biernacka, specjalista ds. promocji i koordynator nauki w Akademii


 

Proces przygotowania do kariery Fotografa Dziecięcego składa się z kilku etapów: 

Etap 1. Nauka w  Akademii i ukończenie pełnej ścieżki edukacyjnej.

image
W Akademii uczymy fotografii dziecięcej i portretowej w ściśle określonym porządku. Dzięki temu nie tylko opanujesz fotografowanie od strony technicznej, ale także dowiesz się sporo o praktyce, a przede wszystkim znajdziesz i rozwiniesz swój własny unikalny styl. Kursy w Akademii są stworzone tak, aby łączyły się w jedną, spójną i skuteczną ścieżkę nauki. Wzajemnie się uzupełniają, a ostatecznie kończą zdobyciem umiejętności fotografowania na poziomie profesjonalnym.

Zobacz co wchodzi w skład podstawowej ścieżki nauki:

http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/Szkola-fotografii-dla-Mam/Informacje-o-kursach/sciezki-nauki-fotografii.html

 

Ukończenie pełnej ścieżki nauki w Akademii (w tym minimum trzech kursów z instruktorem) jest jednym z fundamentów przygotowania do przyszłego zawodu. Dzięki uczestniczeniu we wszystkich kursach ścieżki, zdobywasz umiejętności fotografowania na poziomie profesjonalnym.

Etap 2. Zdobycie tytułu Akredytowanego Fotografa Dziecięcego

image
Kursy nie są jedyny kryterium jakie bierzemy pod uwagę w przyznaniu akredytacji i przygotowaniu do zawodu fotografa dziecięcego. Kolejnym kryterium są Twoje faktyczne umiejętności fotograficzne, które oceniamy na podstawie Twoich prac jakie zamieszczasz w Galerii Publicznej w trakcie nauki Akademii. A zatem nie liczy się jedynie sam fakt przejścia ścieżki nauki, ale przede wszystkim praktyczne umiejętności jakie nabywasz podczas tych kursów.

Finalnym efektem Twoich umiejętności jest zdobycie tytułu Akredytowanego Fotografa Dziecięcego.

 

Jak przyznajemy tytuł Akredytowanego Fotografa Dziecięcego? 

http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/najnowsze-prace-najczesciej-wyroznianych-niesupermam.html

 

Jak pomożemy Ci w uzyskaniu tytułu Akredytowanego Fotografa Dziecięcego?


Zdjęcie kursu online: Warsztaty Finalne / Mistrzowskie

Udział w Warsztatach Finalnych/Mistrzowskich


 "Warsztaty Finalne / Mistrzowskie" są kolejną z  form wsparcia dla Mam. To  warsztaty cykliczne organizowane w Krakowie lub Warszawie dla tych Mam, które po ukończeniu ścieżki podstawowej w Akademii Fotografii Dziecięcej nadal nie zdobyły tytułu Akredytowanego Fotografa Dziecięcego Akademii. Dla tych Mam warsztaty są darmowe. Na warsztatach uzupełniamy zatem luki każdej z uczestniczek oraz wskazujemy indywidualną drogę do uzyskania akredytacji Akademii Fotografii Dziecięcej. Szczegółowe  informacje na temat warsztatów 

 

Etap 3. Przyznanie akredytacji Akademii Fotografii Dziecięcej

image
Zdobycie tytułu Akredytowanego Fotografa Dziecięcego Akademii nie jest jedynie formalnością. To znak od nas, że możesz i powinnaś wykonywać sesje dziecięce profesjonalnie i odpłatnie. Wraz ze zdobyciem tytułu otrzymujesz również akredytację Akademii Fotografii Dziecięcej.

Akredytacje przyznajemy tylko i wyłącznie absolwentkom Akademii Fotografii Dziecięcej. Akredytacja oznacza, że fotograf dziecięcy jest polecony przez Akademię a jego wysokie kompetencje zostały potwierdzone przez instruktorów.

Zobacz Super Mamy Akademii:http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl/najlepsze-mamy-fotografujace-dzieci.html

 

Etap 4. Wsparcie w promocji  i rozwoju fotografa

image
Akademia aktywnie wspiera Akredytowanych Fotografów Dziecięcych w ich nowej karierze, jeżeli taką będziesz zainteresowana. Zdobycie tytułu Akredytowanego Fotografa Dziecięcego i tym samym akredytacji Akademii Fotografii Dziecięcej Akademii oznacza zaproszenie od nas do zamieszczenia swoich zdjęć w portalu http://studiofotografowdzieciecych.pl. To największy portal Profesjonalnych Fotografów Dziecięcych w kraju zbudowany przez nas właśnie dla Super-Mam. Ponieważ portal aktywnie promujemy i polecamy go naszym klientom, praktycznie od zaraz możesz profesjonalnie fotografować rodziny w swojej okolicy, zamienić hobby w zawód, a zdobytymi umiejętnościami - podzielić się ze światem.

Etap 5. Wielkie Warsztaty Fotografii

image
Finalnym etapem zdobywania szlifów fotograficznych jest udział w warsztatach dla profesjonalistów. Wielkie Warsztaty Fotografii to warsztaty fotograficzne organizowane przez ekspertów fotografii, zarządzania i reklamy dla kobiet, które pragną rozpocząć karierę profesjonalnego fotografa dziecięcego lub poznać zaawansowane techniki fotografii dziecięcej opracowane przez wykładowców największej w Polsce Akademii Fotografii Dziecięcej.

 

image
Podczas Warsztatów dowiesz się również jak dołączyć do grona fotografów zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu Fotografów Dziecięcych.

 

 

W ten sposób w kilka miesięcy możesz przejść drogę od amatora do fotografa profesjonalnego. Zapewne odmieni to Twoje życie. Teraz wszystko w Twoich rękach.

 

Pozdrawiamy, 

Zespół Akademii Fotografii Dziecięcej