Oficjalny newsletter Akademii Fotografii Dziecięcej dla Mam:

<INSTR_OFFICIAL_NAME>
Rejestracja na najciekawszy newsletter dla Mam o fotografowaniu dzieci w 3 minuty. Zaznacz typy infomacji, jakie chcesz od nas otrzymywać. Szanujemy naszych subskrybentów tak, jak szanujemy nasze Mamy-studenki. Nigdy nie wyślemy Ci spamu. Wysyłamy tylko sprawdzone przez nas oferty i najciekawsze informacje.

 Newsletter by FreshMail
image
Czy wydaje Ci się, że Twoje dziecko porusza się z prędkością światła? Nie sposób je zatrzymać, a co dopiero uchwycić w kadrze? Prawdopodobnie 90% Mam zmaga się z tym problemem. W e-Booku „Jak fotografować dzieci w ruchu?” znajdziesz wiele praktycznych wskazówek, które będziesz mogła od razu wykorzystać w praktyce.


image
W ciągu roku jest wiele powodów do świętowania i jeszcze więcej powodów, by uwiecznić te wyjątkowe chwile na fotografiach. Zapisz się do Newslettera, a będziesz otrzymywała najświeższe informacje o rabatach na kursy fotografii dziecięcej w gronie Mam. Teraz już żadna wyjątkowa chwila nie powinna umknąć...


image
Będziesz mile zaskoczona, jak tylko dowiesz się, że w Twojej okolicy jest kilkadziesiąt profesjonalnych fotografów dziecięcych. Akademia to również społeczność Mam, które po kursach w Akademii pasję fotografowania zamieniły w wymarzony zawód. Zapisując się do Newslettera będziesz otrzymywała specjalne rabaty na sesje fotograficzne.


     
Kilka formalności, abyśmy mogli wysłać do Ciebie email z e-Bookiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez właściciela Akademii Fotografii Dziecięcej,
spółkę Child Photography Academy Ltd. Enterprise Court, Farfield Park Rotherham S63 5DB London Company No. 08391409 zarejestrowaną w Wielkiej Brytanii dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zmian.), mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania a także żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych. Podanie danych ma charakter dobrowolny.