Oficjalne rangi fotografów Akademii

image

Akademia Fotografii Dziecięcej to przestrzeń rozwoju pasji oraz nauki, która przynosi imponujące efekty. Nieraz sami przecieramy oczy ze zdumienia obserwując postępy Mam, uczestniczących w naszych kursach. Chociaż nie o medale, tytuły i uznanie tu chodzi - talent, determinacja i ciężka praca- jak sądzimy, muszą zostać nagrodzone. 


 

Z tego też powodu stworzyliśmy w Akademii Oficjalne Rangi Fotografów Dziecięcych. Stanowią one dowód uznania dla umiejętności Mam, które rozwijają swoje fotograficzne skrzydła. Ranga jest wyznacznikiem, iż Mama, poszybowała naprawdę wysoko i osiągnęła poziom profesjonalny, bądź jest na dobrej drodze ku jego uzyskaniu. 

 

IInną formą potwierdzenia umiejętości Mam są dyplomy, które mogą one otrzymać każdorazowo, po ukończeniu kursu. Wystarczy, że Mama zgłosi nam chęć otrzymania dyplomu (na adres:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ). Dypolm może nie tylko dumnie zawisnąć na ścienie, wprost przeciwnie, może okazać się cennym dokumentem kiedy Mama o fotografii pomyśli nie tylko w kategorii pasji, ale również pracy.

 

Oficjalne Rangi Fotografów Dziecięcych w Akademii tworzą:

 


Złoto

Najwyższa ranga przypada w udziale tym Mamom, które w Akademii osiągnęły zdumiewające efekty i otrzymały tytuł Akredytowanego Fotografa Dziecięcego. Tytuł ten wyraża opinie instruktorów Akademii, że Mama prezentuje poziom profesjonalny w swoich pracach i jest gotowa do rozpoczęcia profesjonalnej kariery fotograficznej. „Ozłocone” Mamy to w końcu także te, które mogą stać się inspiracją i wzorem dla innych, szczególnie dla tych, które w Akademii stawiają pierwsze kroki.

 

 

 

medal gold medium

 

 


Srebro

Ozdabia profile tych Mam w Akademii, których fotografie umieszczone w Galerii Publicznej zostały co najmniej raz wyróżnione. Spośród zdjęć przesyłanych do Galerii wyróżniane są te, które prezentują wysoki poziom pod względem techniki, przekazu emocjonalnego oraz są owocem niekonwencjonalnych pomysłów i dużej kreatywności. Tym samym, wskazujemy, iż droga, jaką w swoim rozwoju fotograficznym podąża Mama doprowadzić ją może do akredytacji, a ścieżka, którą podąża jest właściwa.

Fotografie wyróżniane są przez co najmniej dwóch instruktorów Akademii.  

medal silver medium

 

 


Brąz

To oznaczenie przyznawane Mamom, których zdjęcia otrzymały przynajmniej jedną nominację w Galerii Publicznej. Nominacja dowodzi, iż fotografie Mamy wyróżniają się pośród innych umieszczonych w Galerii i często budzą niemałe zainteresowanie. Jest do także znak, iż pewne elemanty są wyjątkowe, inne zaś wciąż wymagają dopracowania. Jeżeli jednak Mama wykaże się wytrwałością i determinacją z pewnością przy jej profilu wkrótce pojawią się: Srebrny, a potem Złoty medal :) 

Zdjęcia, tak ja przypadku wyróżnień, nominowane są przez conajmniej dwóch instruktorów Akademii. 

 

medal bronze medium

 

PS. Medal pojawia się na profilu Mamy w przeciągu 24h od otrzymania nominacji, wyróżnienia bądź akredytacji. :)

 

Profesjonalny rozwój z Akademią

 

Rangi przyznawane Mamom, nie są tylko tytułami. Są one wyrazem pewnego stanu faktycznego, poszczególnymi szczeblami w drodze do tytułu Akredytowanego Fotografa Dziecięcego. Sam tytuł nie przynosi jedynie uzniania i prestiżu wśród społeczności Mam, ale  jest realną szansą na profesjonalny rozwój pod okiem oraz przy wsparciu Akademii.

 

 


Zobacz efekty nauki na kursach w Akademii

Michał Węgrzynowski - Instruktor kursów Akademii Fotografii Dziecięcej
Akademia Fotografii Dziecięcej to szkoła dla Mam i Mam tylko. Właśnie dlatego jeżeli jesteś osobą zapracowaną niemal bez chwili dla siebie, która nie chce jedna "z siebie" rezygnować - oto miejsce dla Ciebie. Uczymy od poziomu "całkowitej amatorki" aż do poziomu profesjonalnego. Jeżeli w trakcie nauki uznasz, że fotografią chciałabyś zajmować się też zawodowo w Twoim mieście - pomożemy Ci także w tych planach.
Kilka słów na temat szkoły (film):
Kliknij powyżej, aby obejrzeć...