Welcome

Droga Mamo,

witaj na blogu Akademii Fotografii Dziecięcej,

Poniżej znajdziesz najnowsze wpisy związane ze społecznością Mam Akademii. Obok nich, w specjalnie stworzonych sekcjach umieszczane są artykuły, które mogą okazać się dla Ciebie skarbnicą wiedzy i inspiracji w dziedzinie fotografii dziecięcej. Zapraszam Cię do odkrywania bogactwa bloga Akademii:)


 

OSTATNIO OPUBLIKOWANE:
(najświeższe artykuły z poszczególnych sekcji):


 

 


Welcome

Sekcja „Od Mam dla Mam” to miejsce szczególne, tworzone przez Super-Mamy z myślą o tych, które zmierzając do zdobycia akredytacji poszukują wiedzy i inspiracji. Tutaj każda z nich może publikować własne artykuły i w ten sposób wspierać inne Mamy w ich rozwoju fotograficznym, równocześnie promując własną twórczość – najlepsze spośród trafiających tu artykułów będą udostępniane za pośrednictwem Fan Page’a Akademii dla ponad 67 tys. fanów fotografii dziecięcej.


 

Od Mam dla Mam...

 

 


Welcome

W tym miejscu dowiesz się, którą spośród Mam Akademii trud, praca oraz pasja, rozwijana pod okiem naszych Instruktorów doprowadziły do tytułu „Akredytowanego Fotografa Dziecięcego”. Jest on również wskazówką, iż Mamy, które go otrzymały osiągnęły w dziedzinie fotografii dziecięcej poziom profesjonalny oraz odnalazły własny styl. Dla Was zaś, drogie Mamy mogą one stać się wzorem oraz źródłem inspiracji i motywacji na każdym etapie fotograficznego rozwoju.


 

 

Akredytacje Akademii...

 

 


Welcome

Sekcję „Metodyka ‚fotografia aktywna’” tworzy cykl filmów poświęconych fotografii dziecięcej a ściślej: obróbce graficznej zdjęć. Niniejsza sekcja bloga Akademii jest dla tych z Was, które nurtuje pytanie nie tylko „jak?”, ale również „dlaczego?” przez takie a nie inne etapy obróbki musimy przejść. Mamy nadzieję, że dzięki tej sekcji przekonasz się, że w procesie obróbki graficznej Twoich zdjęć żadne kliknięcie nie może (a przynajmniej nie powinno) być przypadkowe…

 


Metodyka Akademii: 'fotografia aktywna'

 

Zobacz cały katalog filmów poniżej…

 


Welcome

Sekcja „Wskazówki fotograficzne” to ogromy zastrzyk wiedzy na temat fotografii dziecięcej oraz promocji własnej twórczości przygotowany specjalnie dla Was przez Super-Mamy oraz naszych Instruktorów. Wierzymy, że pozwoli Ci ona wzbogacić swój warsztat oraz wyznaczyć właściwy kierunek rozwoju, także w dziedzinie promocji Twoich zdjęć. Być może Ty również pewnego dnia zapragniesz… przekuć pasję w wyjątkowy zawód.

 


 

 

Wskazówki fotograficzne...