image
Fotografowie na tym portalu są wyjątkowi. To fotografowie akredytowani przez Akademię po wielu miesiącach ich doskonalenia. Akredytację przyznajemy tym fotografom, którzy w naszej ocenie są zdolni wykonać pełne emocji i prawdziwe zdjęcia w każdych warunkach.
image
Kontakt z fotografem Akademii to także okazja dla Ciebie, aby Akademii dołączyć. Jeżeli sesja z fotografem portalu się odbędzie - otrzymasz od nas rabat 100 PLN na pierwszy kurs w Akademii Fotografii Dziecięcej. Zapisz się także na Newsletter Studia, aby otrzymywać informacja o rabatach na sesje.

 

 

 

 

 

 

Krok 1: Wybierz miasto:

<INSTR_OFFICIAL_NAME>
Poniżej znajduje się lista miast wojewódzkich (lub poza granicami kraju), w okolicach których fotografują nasi fotografowie. Wybierz miasto, aby przejść do prezentacji najlepszych fotografii z tego regionu.

Kliknij na zdjęcie, aby wybrać miasto fotografa:
 


 Serwis studiofotografowdzieciecych.pl jest częścią portalu Akademia Fotografii Dziecięcej (http://ww.akademia-fotografii-dzieciecej.pl).
Akademia Fotografii Dziecięcej prowadzi kursy fotografii dziecięcej oraz warsztaty dla Mam w całej Polsce.
Korzystanie z serwisu na podstawie akceptacji Regulaminu oraz Polityki prywatności serwisu www.akademia-fotografii-dzieciecej.pl.
Administratorem danych osobowych jest firma Child Photography Academy Ltd., NW11 7PE, 923 Finchley Road, London (Company No. 08391409)
zajestrowana w Wielkiej Brytanii.